Z okazji Dnia Kobiet lekcja wychowania fizycznego w klasie 4 była wyjątkowa. Dziewczyny otrzymały upominki od chłopców oraz w ramach prezentu mogły poprowadzić zajęcia. Chłopcy musieli w parach tańczyć z piłkami, pokonywać różne tory przeszkód oraz zabiegać o uśmiech swoich koleżanek pokazując swoje zdolności ruchowe. Zabawa była super. Dziewczyny z sali wychodziły uśmiechnięte i zadowolone. Chłopcy w nagrodę za swoje poświęcenie i zaangażowanie otrzymali od swoich kobiet słodki poczęstunek.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.

Z okazji Dnia Kobiet lekcja wychowania fizycznego w klasie 4 była wyjątkowa. Dziewczyny otrzymały upominki od chłopców oraz w ramach prezentu mogły poprowadzić zajęcia. Chłopcy musieli w parach tańczyć z piłkami, pokonywać różne tory przeszkód oraz zabiegać o uśmiech swoich koleżanek pokazując swoje zdolności ruchowe. Zabawa była super. Dziewczyny z sali wychodziły uśmiechnięte i zadowolone. Chłopcy w nagrodę za swoje poświęcenie i zaangażowanie otrzymali od swoich kobiet słodki poczęstunek.