{phocagallery view=category|categoryid=50|imageid=671|float=left|pluginlink=1}Święto Polskiej Oświaty

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej obchodzone było w naszej szkole 13 października. Uczniowie klas IV-VI pod opieką nauczycieli pani Ewy Kapeli, Marleny Bartosik i Grzegorza Grzeszkiewicza przygotowali humorystyczną inscenizację, w której mogli się pochwalić swoimi aktorskimi zdolnościami.

Podczas części oficjalnej pani dyrektor Alina Zimna nagrodziła nauczycieli: panią Joannę Kucal, Ewę Kapelę, Marlenę Bartosik i Agnieszkę Czechowską za ich pracę dydaktyczno – wychowawczą. Nagrodę Dyrektora otrzymali także pracownicy administracyjno- obsługowi: pani Marlena Woźniak i pani Ewa Wilczyńska. Ponadto po raz kolejny nauczyciel naszej szkoły został wyróżniony Nagroda Prezydenta Miasta Konina. W tym roku otrzymała ją pani Małgorzata Radke.

oprac. mgr Ewa Kapela