{phocagallery view=category|categoryid=127|imageid=1677|float=left|pluginlink=1}„Dzień Nauczyciela w klasie II”

13.10.2011r. uczniowie w klasie z klasy II przygotowały swojej pani Dzień Nauczyciela. Była to forma wywiadu ze swoją panią. Dzieci bardzo wczuły się w rolę dziennikarzy i muszę przyznać szczerze, że co niektórzy mają predyspozycję na to stanowisko. Uczniowie byli perfekcyjnie przygotowani. Mieli mikrofony i kartki z pytaniami. Najczęściej zadawane pytania dotyczyły ulubionych kwiatów, potraw i owoców. Padło pytanie: „co pani lubi robić w wolnym czasie” oraz „jakie książki lubi pani czytać”. Pani Gostyńska na zadawane pytania odpowiadała wyczerpująco. Pokazała swoim uczniom zdjęcie z lat szkolnych i zadaniem dzieci było rozpoznanie pani na zdjęciu. Udało się tylko dwóm osobom. Na zakończenie wywiadu dzieci zrobiły sobie z panią pamiątkowe zdjęcie. Może one też kiedyś pokażą to zdjęcie swoim uczniom….

Marlena Bartosik

Zdj. Marlena Bartosik