Zdjęcie przedstawia uczniów klasy trzeciej składających życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły.

„Dzieło nauczyciela jest nieskończone. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ” – ta myśl, inspirowana słowami Henry’ego Adamsa przyświecała dzisiejszym szkolnym obchodom Dnia Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich osób zaangażowanych w proces edukacji: nauczycieli, pracowników administracji, uczniów i ich rodziców, dlatego atmosfera panująca dziś w szkole była prawdziwie uroczysta. Spotkanie w gimnastycznej rozpoczęło się tradycyjnie odśpiewaniem hymnu państwowego i szkolnego oraz przemówieniem Pani Dyrektor, która wręczyła nagrody dla pracowników. W tym roku wyróżnieni zostali: pani Małgorzata Kaczorowska, pani Magdalena Maćkowiak, pani Marlena Bartosik, pani Joanna Olejnik, pani Magdalena Cyferkowska, pani Emilia Broniszewska, pani Wioletta Rzepecka, pani Krystyna Okulska, pani Marlena Woźniak, pani Daria Staiskowska, pani Wioletta Płocharska, pani Alfreda Lisowska, pani Krystyna Antoniak , pani Danuta Szadkowska, pani Renata Marciniak, pani Cecylia Majkowska, pan Bogdan Jaronik. Była też znakomita część artystyczna w wykonaniu naszych zdolnych uczniów oraz akcent humorystyczny w postaci szkolnego odpowiednika gali „Oscarów”, czyli nagród przyznawanych nauczycielom przez uczniów. Uroczystość zwieńczyło rozdanie nauczycielom i pracownikom słodkich upominków.

Zdjęcie przedstawia poczet sztandarowy szkoły.
Zdjęcie przedstawia społeczność szkolną podczas śpiewania Hymnu Szkoły.
zdjęcie przestawia grono pracowników i nauczycieli wręczających kosz upominkowy dyrektor szkoły.
Zdjęcie przedstawia uczniów klasy trzeciej składających życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły.
Zdjęcie przedstawia grupę nauczycieli i pracowników szkoły, którzy zostali  wyróżnieni przez panią Dyrektor.
Zdjęcie przedstawia uczennicę wręczającą medal nauczycielowi.