{phocagallery view=category|categoryid=98|imageid=1284|float=left|pluginlink=1}Aktywne spędzenie czasu w Fabryce Wrażeń

Dzień Dziecka w klasie II trwał 2 dni . 1 czerwca uczniowie wraz z wychowawcą spędzili 2 godziny na pikniku, który zorganizowali na stadionie. Były wesołe zabawy, gry i rozgrywki. Chłopcy rozegrali mecz w piłkę nożną, a dziewczynki  dopingowały. Niespodziankę sprawiła dzieciom  mama Marka – Pani Elżbieta Wojtasik ufundowała dla każdego soczek. Wspólne zabawy miały dalszy ciąg 2 czerwca. Cała klasa pod opieką Pani Magdaleny Maćkowiak i Pani Ewy Kapeli oraz towarzyszących im mam Pani Anity Piguły, Pani Edyty Karbowej i Pani Elżbiety Wojtasik spędziła 2 godziny w Fabryce Wrażeń, gdzie nie można było się  nudzić. Aktywne spędzanie czasu w olbrzymiej sali zabaw na wielopoziomowej konstrukcji z mnóstwem długich i spiralnych zjeżdżalni, bitwy w basenach z piłeczkami, pokonanie  podwieszanych mostów i ruchomych przejść małpiego gaju dostarczyło wszystkim wielu radości.  Dziękujemy Radzie Rodziców za prezent – sfinansowanie wejściówki do Fabryki Wrażeń.

oprac. mgr Magdalena Maćkowiak
oprac. zdjęć mgr Ewa Kapela