{phocagallery view=category|categoryid=38|imageid=462|float=left|pluginlink=1}

„Bezpieczne wakacje”

31 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w imprezie rekreacyjno – sportowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Młodzi – Aktywni”, WORD, Szkołę Podstawową Nr 9 w Koninie oraz Miejską Policję w ramach IV edycji ogólnopolskiego programu „Szkoła bez Przemocy”, połączonego z programem „Bezpieczne wakacje” i Międzynarodowym Dniem Dziecka i Sportu. Celem imprezy było zwiększenie poziomu świadomości dotyczącej bezpieczeństwa uczniów zarówno w szkole jak i poza nią, kształcenie właściwych postaw wynikających ze zdrowej rywalizacji, a jednocześnie promowanie aktywnych form rekreacji i spędzania wolnego czasu. Biorąc udział w różnych rozgrywkach sportowych nasi uczniowie wywalczyli dwa puchary:

  • Puchar Prezesa Stowarzyszenia „Bezpieczny Konin”
  • Puchar Posła na Sejm RP Tomasza Nowaka.

Wszyscy bawili się doskonale!