{phocagallery view=category|categoryid=68|imageid=981|float=left|pluginlink=1}„Babciu nasza ukochana,
nie bądź nigdy zatroskana,
niechaj wdzięcznych wnucząt koło,
zawsze widzi Cię wesołą!”

18 lutego, uczniowie klasy I razem z wychowawcą, panią Mariolą Gostyńską, przygotowali piękną uroczystość dla swoich babć i dziadków. Dzieci recytując wierszyki i śpiewając piosenki podziękowały swoim babciom i dziadkom za miłość, troskę i serdeczność. Cała uroczystość została wzbogacona występami Amelii Staciwy i Julii Sapalskiej, które zaprezentowały swoje umiejętności gry na keyboardzie. Po występach dzieci, wszyscy zasiedli do poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

{phocagallery view=category|categoryid=68|imageid=927|float=left|pluginlink=1}

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia
Aby babcia i dziadek w zdrowiu długo żyli
Aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili.”

28 stycznia, uczniowie klasy III razem ze swoją wychowawczynią, panią Małgorzatą Zielińską, przygotowali wspaniałą uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jak co roku, szanowni goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Występom dzieci towarzyszyły zabawne wierszyki, piosenki i układy taneczne, które były wyrazem wdzięczności i miłości wobec dziadków za ich troskliwość i opiekę. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnych, miłego spędzenia czasu oraz bliższego poznania się przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

oprac. mgr Ewa Kapela