14 kwietnia klasy pierwsza i druga zrealizowały nagrodę otrzymaną w I Festiwalu Bajek. Nagrodą był bezpłatny wstęp do Centrum Rekreacji HOLA w Koninie. Nasze dzieci spędziły miłe chwile na wspaniałej zabawie i aktywnym wypoczynku.

 

WYCIECZKA DO HOLI

{phocagallery view=category|categoryid=500|imageid=6455|float=left|pluginlink=1}W poniedziałek 14.04.2014r. wybraliśmy się na wycieczkę do Holi. Były tam zjeżdżalnie, trampolina, basen z kulkami, kuchenka, tablica do rysowania, pufy oraz małe auta do jeżdżenia. Najbardziej podobała mi się trampolina, można było na niej wysoko skakać. W drugiej sali była mata interaktywna, gry na tablicy oraz pufy. Podobała mi się zabawa na macie interaktywnej. Wycieczka udała się wspaniale, wszyscy byli zadowoleni.

Opr. Alicja Pawlikowska uczennica klasy II, zdj. Magdalena Maćkowiak