{phocagallery view=category|categoryid=470|imageid=6038|float=left|pluginlink=1}W sobotę 1 marca 2014r. w Szkole Podstawowej nr 11 jak we wszystkich konińskich szkołach zorganizowano Drzwi otwarte. Na zaproszenie dyrektor szkoły -Doroty Silskiej i grona pedagogicznego szkołę odwiedziło wielu rodziców przyszłych uczniów klas pierwszych. Dzieci miały możliwość zwiedzenia całej szkoły, uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez nauczycieli. Dla rodziców był to czas na poznanie życia szkoły, funkcjonowanie świetlicy, zapoznanie się z ofertą edukacyjną, spotkanie z dyrektorem i nauczycielami. Rodzice mogli przekonać się, że SP11 jest bardzo dobrze przygotowana na przyjęcie sześciolatków. Jest to szkoła wyposażona w nowoczesne pracownie, multimedia i komputery. Nauczyciele dbają o bezpieczeństwo i rozwój uczniów przygotowując ich do dalszych etapów edukacyjnych. Na zakończenie wszyscy spotkali się na poczęstunku w stołówce szkolnej. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie się pracą naszej szkoły.

opr. Małgorzata Radke, zdj. Marlena Bartosik