{phocagallery view=category|categoryid=972|imageid=12688|float=left|pluginlink=1}Dnia 06.03.2019 w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Dyrektor szkoły pani Małgorzata Łechtańska powitała przybyłych gości i zaprosiła do obejrzeniakrótkiego programu artystycznego przygotowanego przez uczniów klas 1-3, którzy zaprezentowali swe umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne.Następnie dzieci wraz z rodzicami zwiedzili szkołę, poznali jej ciekawe zakamarki.Obejrzeli sale lekcyjne, gimnastyczne, pracownię komputerową, gabinet logopedy, pedagoga i inne pomieszczenia, w których na dzieci czekały atrakcje (plastyczne, komputerowe, sportowe, eksperymenty i zajęcia w salach).Przyszli wychowankowie aktywnie uczestniczyli w przygotowanych zabawach i zajęciach rozrywkowo-dydaktycznych.Wizyta w naszej szkole była również okazją do indywidualnych rozmów z dyrektorem, nauczycielami i pracownikami. W przygotowanej dla rodziców prezentacji multimedialnej przybliżono tajniki edukacji wczesnoszkolnej (m.in.: ofertę edukacyjną, wybrane metody pracy, uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczki, zabawy). Prowadząca zwróciła uwagę na to, ze nasza szkoła jest otwarta na zainteresowania i potrzeby wszystkich dzieci. Podkreśliła, że każdy ma szansę odnieść sukces. Wszyscy goście otrzymali ulotki informacyjne dotyczące działalności naszej szkoły. Zakończeniem miłego spotkania było małe co nieco w szkolnej stołówce. Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Do zobaczenia we wrześniu!