{phocagallery view=category|categoryid=864|imageid=11244|float=left|pluginlink=1}17 marca w naszej szkole odbyły się „Drzwi Otwarte”. Wydarzenie stanowiło okazję do poznania szkoły przez naszych przyszłych uczniów i ich rodziców. Rozpoczęliśmy spotkaniem informacyjnym na temat naboru do szkoły w roku szkolnym 2016/2017. Pani dyrektor przybliżyła rodzicom tegoroczne zasady rekrutacji. Przedstawiona została także prezentacja pracy i działań podejmowanych w naszej szkole. Spotkanie stanowiło również okazję do rozmowy z rodzicami dzieci, które rozpoczęły naukę jako sześciolatki w bieżącym roku szkolnym. Przybyli na imprezę goście mieli możliwość obejrzenia przedstawienia pt. „Spotkanie bajek” przygotowanego przez klasę II. Później pomieszczenia szkolne stanęły otworem przed uczniami i ich rodzicami. Najwięcej wrażeń dostarczyły zabawy na Dywanie interaktywnym oraz spotkanie ze szkolnym zwierzyńcem. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za zainteresowanie naszą szkołą. Opr. M. Maćkowiak