{phocagallery view=category|categoryid=461|imageid=5942|float=left|pluginlink=1}Jak co roku uczniowie naszej szkoły wystawili w Kościele Parafialnym przepiękne Jasełka, które oglądali Rodzice, Dziadkowie, Nauczyciele i Mieszkańcy Osiedla. Było to wydarzenie wyjątkowe pod względem religijnym i artystycznym.Uczniowie wspaniale i z wielkim zaangażowaniem przedstawili historię Narodzenia Pańskiego. W pięknej scenerii obok Jezusa i Maryi pojawiły się chóry anielski oraz postacie z różnych bajek. Nie zabrakło pięknych wierszy mówiących o tym, że w wieczór wigilijny całym światem rządzi wszechobecna miłość dobra. Każdy każdemu daje trochę serca, trochę ciepła, miły uśmiech i przyjazne słowo. W ten piękny dzień grudniowy, przychodzi do nas Jezus Chrystus, aby kolejny raz wejść z nami  w Nowy … Rok. Występ został nagrodzony gromkimi brawami od licznie zgromadzonej publiczności. Na koniec ks. Sławomir Majdecki podziękował małym artystom, ich rodzicom oraz nauczycielom, którzy przygotowali uroczystość. Miała ona charakter integrujący środowisko rodzinne i szkolne. Uczniowie zaprezentowali swoje zdolności wokalne oraz recytatorskie.

 Opracowanie:A. Czechowska