{phocagallery view=category|categoryid=474|imageid=6085|float=left|pluginlink=1}Co wspólnego ma  koszykówka i tabliczka mnożenia udowodnili  nam uczniowie klasy IV. Dzień 26 lutego był szkolnym dniem tabliczki mnożenia.  Również na lekcji wychowania fizycznego  można uczyć się matematyki.

Świetnie można doskonalić technikę kozłowania piłki koszykowej i rozwiązywać równania z tabliczki mnożenia. Uczniowie udowodnili że na lekcji wychowania fizycznego można łączyć wiedzę i umiejętności z różnych przedmiotów. Matematyka to „królowa nauk” a wychowanie fizyczne potrzebne jest do prawidłowego rozwoju każdego człowieka. Świetnie, że udało się połączyć naukę i zabawę. Zachęcamy do nauki przez zabawę. Życzymy sukcesów matematycznych i oczywiście sprawnościowych.
Opracowanie: Joanna Kucal