Uczniowie ze Szkolnego Koła Językowego w spektaklu polsko – angielskim – Dzisiaj odbyła się premiera polsko – angielskiego przedstawienia przygotowanego na podstawie „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa. Uczniowie ze szkolnego koła językowego wprowadzili nas w prawdziwie świąteczny nastrój jednocześnie przypominając o najważniejszych w życiu wartościach tj. miłość, przyjaźń i niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. W rolę główną – chciwego Scrooga wcieliły się Marysia i Gabrysia Chojnackie, duchy – Paulina Nowak, Nadia Dębowska, Dominika Grzeszcz, Karolina Lipińska, Cratchiti żona Freda – Natalia Radke, Fred – Ola Miętkiewska, mały Tim – Bartek Pietrowski, first and second lady – Martyna Przybylska, Nadia Dębowska, siostra Scrooga – Oliwia Szczesiak, żona Cratchita – Agata Naworska. Zapraszamy do polubienia nas na facebook oraz  likeOpr. E. Kubsik