{phocagallery view=category|categoryid=579|imageid=7608|float=left|pluginlink=1}11 listopada to dla wielu Polaków dzień zadumy nad historią i okazja do wyrażenia uczuć patriotycznych.

Coroczne obchody tego święta dla Dzieci z Przedszkola nr 14 i uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie to też okazja do wspólnie spędzonego czasu w gronie najbliższych i przyjaciół. W podniosłej atmosferze obchodziliśmy kolejną rocznicę odzyskania po 123 latach niepodległości. Wspólnie przygotowaliśmy uroczysty koncert- lekcję historii, podczas której śpiewaliśmy pieśni patriotyczne. Zaproszeni goście mogli podziwiać młodych recytatorów. Prezydent Józef Nowicki podziękował za wzruszający występ, akierując słowa do dzieci i uczniów podkreślił, że mogą cieszyć się wolnością i być dumni ze swojej Ojczyzny.

Opr. M. Radke, zdj. M. Maćkowiak, E. Kubsik