{phocagallery view=category|categoryid=427|imageid=5552|float=left|pluginlink=1}„RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ”

Uczniowie klasy V i VI wzięli udział w próbie ustanowienia rekordu Guinnessa w jednoczesnym udzielaniu pierwszej pomocy. Organizatorzy akcji czyli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za cel postawiła sobie by 16 października o godzinie 12.00 jak najwięcej uczestników w całej Polsce prowadziło resuscytację krążeniowo- oddechową w jednym czasie. Nasi uczniowie znają zasady udzielania pierwszej pomocy, dlatego nie mogli być obojętni wobec tak szlachetnej akcji. Dziękujemy za pomoc Pani Katarzynie Nowak.

Joanna Kucal