{phocagallery view=category|categoryid=924|imageid=12056|float=left|pluginlink=1}W dniu 21.10.2016r. uczniowie klasy I i IIa wraz z nauczycielkami p. M. Gostyńską oraz M. Kaczorowską wzięły udział w  turnieju zorganizowanym przez Przedszkole nr 14 „Bezpieczny przedszkolak i uczeń”.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli we wszystkich zaproponowanych przez organizatora zabawach, których celem była ochrona zdrowia oraz bezpieczeństwo. Drużyny rywalizowały ze sobą wykazując się nabytymi umiejętnościami, rozwiązując krzyżówki, układając puzzle, historyjki sytuacyjne, klasyfikując materiał obrazkowy zgodnie z podanym kryterium, weryfikując podane informacje i dobierając zdania do ilustracji. Organizatorom dziękujemy za wspaniałą zabawę i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy oraz umiejętności. M. Gostyńska