{phocagallery view=category|categoryid=530|imageid=6915|float=left|pluginlink=1}W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2014″ w naszej szkole przeprowadzone były w czerwcu zajęcia edukacyjne. Ich celem było podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu, uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą i wypoczynkiem w nadchodzącym okresie wakacyjnym. Przypomnienie i utrwalenie podstawowych zasad bezpiecznego zachowania podczas wypoczynku w górach, nad jeziorem i nad morzem oraz w czasie podróży samochodem i samolotem.
W ramach akcji prowadzony jest także konkurs plastyczny „Moje bezpieczne wakacje 2014”, który trwać będzie do 30 września 2014.

Konkurs jest podzielony na trzy kategorie wiekowe:
 a) I kategoria – dzieci w wieku do 7 lat,
 b) II dzieci w wieku 8 – 12 lat,
 c) III młodzież w wieku 13 – 17 lat.

Konkursowe prace plastyczne można wykonać dowolną techniką, w formatach A3 lub A4.

Jedną z głównych nagród jest rejs statkiem szkoleniowym Akademii Morskiej.
Szczegółowe informacje na stronie: www.bezpiecznewakacje.pl

Oprac.K. Okulska