{phocagallery view=category|categoryid=468|imageid=6007|float=left|pluginlink=1}Karnawał to doskonały czas na organizowanie balów nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Dnia 30.01.2014 r. odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III i IV-VI. Dekoracja sali przygotowana przez rodziców wprowadziła dzieci w wesoły nastrój, zachęcający do wspólnej zabawy.

 

Uczniowie przebrani w kolorowe stroje, bawili się znakomicie i z radością prezentowali przygotowane specjalnie na tę okazję przebrania. Wśród tańczących nie zabrakło rycerzy, księżniczek, baletnic, motyli, spidermanów oraz wielu innych bohaterów książek i bajek.Skoczną muzykę dla klas I-III przygotował pan Paweł Budziński, tata Kamila i Mai. Uczniowie klas IV-VI muzyczną oprawę przygotowali we własnym zakresie. Podczas zabawy przeprowadzono wiele konkursów, „taniec z krzesełkami„, „taniec z miotłą”, a także quiz wiedzy o baśni pt. „Kopciuszek”. Dzieci wraz z wychowawcami bawiły się przy rytmach wesołej muzyki, tworząc koła, „wężyki” i pary.W przerwie był czas na słodki poczęstunek. Po dwugodzinnej zabawie i tanecznych szaleństwach bal dobiegł końca. Wszyscy super się bawili i choć zmęczeni i wyczerpani nie mieli ochoty wracać do domu.„Szkoda, że to parkietowe szaleństwo trwało tak krótko” – komentowały dzieci.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie sali i poczęstunku!

 

Opr.M.Maćkowiak, zdj. W.Rzepecka, M.Gostyńska