Muzycznie, artystycznie, przebojowo!

Czyli godzina wychowawcza w klasie VJ

{phocagallery view=category|categoryid=826|imageid=10840|float=left|pluginlink=1}Podczas jednej z ostatnich godzin wychowawczych w klasie V, Maria Chojnacka, Gabrysia Chojnacka i Natalia Rumin opowiedziały kolegom i koleżankom z klasy o swojej pasji do muzyki, która od dzieciństwa nieprzerwanie im towarzyszy.  Zorganizowały całą lekcję wychowawczą: przyniosły ze sobą sprzęt muzyczny, odpowiadały na pytania nurtujące kolegów, opracowały dla nich quizy muzyczne z nagrodami. Wszyscy świetnie się bawili podczas odgadywania tytułów utworów granych przez Gabrysię na pianinie. Pokazując proste chwyty dziewczyny zachęciły pozostałych do spróbowania gry na gitarze, pianinie czy keyboardzie. Na koniec piątoklasistki umiliły wszystkim czas dając popis swoich umiejętności. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem!

Była to kolejna lekcja wychowawcza, podczas której uczniowie dzielili się swoimi pasjami, doświadczeniem i uczyli się od siebie nawzajem.

Obejrzyjcie filmiki: https://youtu.be/oiBipTJwvQM

        https://youtu.be/tD8wem9tr4o

 Oprac. Ewa Kubsik