{phocagallery view=category|categoryid=159|imageid=2059|float=left|pluginlink=1}
Pomóż oczyścić ziemię z niepotrzebnych telefonów komórkowych…

Przypominamy o trwającej w naszej szkole kampanii recyklingowej  SzkołaFON, w ramach której zbieramy telefony komórkowe bez względu na ich wiek czy stan techniczny. Zebrane telefony będą skierowane do specjalnego składowiska gdzie zostaną przetworzone w ekologiczny sposób. Już dziś sprawdź czy masz stary telefon w domu i pomóż szkole zebrać ich jak najwięcej. Akcja trwa do końca grudnia. Więcej informacji na www.szkolafon.pl. Liczymy na wasz aktywny udział!

                                                                                              oprac. Ewa Kubsik

                                                                                             zdj. Ewa Kubsik