Gwiazdor i dwójka uczniów wręcza podziękowanie prezes akcji gwiazdor

W grudniowe przedpołudnie w naszej szkole w ostatnim tygodniu nauki przed przerwą świąteczną odbyło się podsumowanie Akcji Gwiazdor 2022. Gość specjalny pani Krystyna Chowańska Prezes TPD w Koninie wraz z Gwiazdorem wręczyli 39 prezentów uczniom Naszej szkoły. Wszystko zaczyna się od napisania listu do Gwiazdora. Piękny list, ozdobiony i napisany od serca trafia do sponsora. W tym roku Akcję wsparła firma UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA. Wymarzone prezenty trafiły do uczniów. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Prezes za fantastyczne, świąteczne spotkanie, za radość i uśmiech na twarzach dzieci. Najcudowniejsze w tej Akcją są podziękowania dzieci: „W imieniu całej rodziny bardzo dziękujemy za cudowną akcję i za prezent, który sprawił, że moje dziecko miało łzy w oczach”. Dla takich chwil warto…. Kochany Gwiazdorze do zobaczenia za rok. Dziękujemy pani Krystynie Chowańskiej i całemu zespołowi TPD w Koninie za współpracę.