{phocagallery view=category|categoryid=284|imageid=3819|float=left|pluginlink=1}DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

W piątek 1 czerwca wszyscy uczniowie naszej szkoły świetnie się bawili z okazji obchodów Dnia Dziecka. Uczestniczyli w różnych zabawach i konkurencjach sportowych. Odbył się konkurs plastyczny w dwóch kategoriach: dla klas I – III i dla klas IV – VI. Do zabawy przyłączyli się również rodzice, którzy chętnie uczestniczyli w różnych zawodach sportowych. Między rodzicami uczniów klas I – III i IV – VI odbył się mecz koszykówki. Rodzice przygotowali słodką niespodziankę w postaci pączka i napoju. Na zakończenie imprezy dla uczniów i rodziców zostały rozdane dyplomy.

Opracowała Mirosława Gabryszak, zdj. Marlena Bartosik