Drodzy Rodzice

Miejska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Koninie zaprasza rodziców dzieci klas IV-VI Szkoły Podstawowej oraz I-III Gimnazjum na zajęcia edukacyjne pt. „Współczesne zagrożenia cywilizacyjne – uzależnienia od Internetu”. Zajęcia odbędą się 7 grudnia (środa) od 16:30 do 18:30 w siedzibie Poradni, u. Sosnowa 12.

W programie m.in.:

– „czerwone sygnały” – symptomy uzależnienia od Internetu,

– sposoby przeciwdziałania uzależnieniom cywilizacyjnym,

– jak oceniać ryzyko uzależnienia od Internetu i gier,

– analiza indywidualnych przypadków.

Zainteresowanych rodziców prosimy o telefoniczny kontakt z Miejską Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w godzinach od 8:00 do 16:00 w celu zgłoszenia chęci udziału w zajęciach – telefon 63 243-18-66 i 63 243-18-95. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia edukacyjne poprowadzi psycholog poradni Joanna Piotrowska.