{phocagallery view=category|categoryid=464|imageid=5963|float=left|pluginlink=1}20 grudnia był dniem pełnym wrażeń. Zaczęło się od wspólnej wyprawy całą szkołą do Kina OSKARD na przedstawienie muzyczno-słowne „Betlejemska gwiazdka” www.youtube.com/watch?v=S1oqVERpFmQ. Bardzo nam się podobały występy dzieci z MDK, które w przedświątecznej atmosferze przybliżyły nam oczekiwanie na narodziny Bożego Syna. Po powrocie do szkoły wszystkie klasy zebrały się na korytarzu, by śpiewać kolędy i złożyć sobie wzajemnie życzenia łamiąc się opłatkiem. Na koniec wróciliśmy do klasy i przygotowaliśmy skromny wigilijny stół, na którym znalazły się słodycze i owoce. Czekała na nas również niespodzianka-wielki karton wypełniony prezentami. Okazało się, że pamiętał o nas nasz kolega Michał. W dołączonym do paczki liście przesłał nam życzenia
i pozdrowienia od siebie i swojej nowej klasy. Wigilie klasowe to czas mile spędzony
w gronie koleżanek, kolegów i nauczycieli.

Zdj. i opr. M.Maćkowiak