{phocagallery view=category|categoryid=938|imageid=12182|float=left|pluginlink=1} Dnia 23 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Inscenizacji Wierszy Poetów Polskich. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich uczniów, umiejętności poprawnej wymowy, właściwej modulacji głosu oraz budzenie zainteresowania teatrem. Występom towarzyszyła barwna scenografia i podkłady muzyczne. Młodzi artyści zaprezentowali wysoki poziom gry aktorskiej. I miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Koninie, II miejsce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie, III miejsce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie, IV miejsce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żychlinie. Wszystkim występującym oraz ich opiekunom gratulujemy i życzymy powodzenia.