{phocagallery view=category|categoryid=200|imageid=2788|float=left|pluginlink=1}Who’s at the door? Who can it be?

20 stycznia 2012r. uczniowie klasy II  wystawili przedstawienie w języku angielskim pt. ”At the North Pole”, do którego przygotowywali się na dodatkowych zajęciach  językowych „Z angielskim za pan brat”. W poszczególne role wcielili się: Santa Claus – Filip Śpiewak, Mrs Claus – Julia Pietrowska, Chief Elf – Hubert Bobrowski, Peter, the Postman – Jaś Wertlewski, Reindeer – Julia Banaszak, Elf 1 – Julia Sapalska, Elf 2 – Amelia Staciwa, Elf 3 – Hanna Tomaszewska, Narrator: Marysia Rado, Marysia Prus, Ula Woźniak, Angels: Ola Markiewicz, Paulina Kieler, John – Dawid Krzyżak, Kings: Kamil Kaczmarek, Patryk Gębka.

Dzięki przedstawieniu, dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności językowe, a cały występ dedykowany był babciom, dziadkom i rodzicom uczniów. Kolejne przedstawienie w wykonaniu młodych aktorów już na wiosnę! Zapraszamy!
oprac. Ewa Kubsik