{phocagallery view=category|categoryid=320|imageid=4294|float=left|pluginlink=1}26.10.2012r. na zaproszenie p. Agnieszki Piekarskiej – nauczycielki z Przedszkola nr 14 w Koninie klasa I wraz z wychowawcą udała się na turniej wiedzy i umiejętności „Bezpieczny przedszkolak i uczeń”. W trakcie drużynowych potyczek uczniowie i przedszkolaki wykazali się teoretyczną i praktyczną znajomością zasad ruchu drogowego. Pierwszoklasiści realizują program „Klub Bezpiecznego Puchatka”, w który znakomicie wpisały się konkurencje rozegranego w przedszkolu turnieju, a przedszkolaki wykazały się wiedzą zdobywaną w ramach projektu edukacyjnego „Bezpieczny przedszkolak”. W miłej atmosferze, przy gorącym dopingu rywalizacja zakończyła się remisem. Gratulujemy!!!

Opr.i zdj.: M. Maćkowiak