{phocagallery view=category|categoryid=309|imageid=4144|float=left|pluginlink=1}

1 września uroczystym apelem rozpoczęliśmy pierwszy rok nauki. Pani dyrektor Dorota Silska wszystkich uczniów i rodziców bardzo gorąco, a w szczególności nas pierwszaków. Życzyła całej społeczności uczniowskiej samych sukcesów i jak najlepszych ocen. Po apelu spotkaliśmy się z naszą panią Magdaleną Maćkowiak. Po spotkaniu rozeszliśmy się do domów, by nazajutrz  z tornistrami wrócić do szkoły. Klasa pierwsza to 15 wspaniałych dziewczynek i 10, nie mniej wspaniałych chłopców. Z ogromnym zapałem uczymy się każdego dnia. Poznaliśmy już pierwsze litery. Wielu z nas ma zacięcie artystyczne. Chętnie malujemy i śpiewamy. Lubimy zabawy ruchowe i bardzo podobają nam się zajęcia na sali gimnastycznej.

                                                     Magdalena Maćkowiak