{phocagallery view=category|categoryid=453|imageid=5812|float=left|pluginlink=1}Dzień św. Mikołaja jest dniem pełnym radości dla wszystkich dzieci, które z bijącym sercem i wypiekami na policzkach niecierpliwie na niego czekają. W naszej klasie było podobnie. Czekając na jego przyjście śpiewaliśmy piosenkę „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają”, gdy nagle usłyszeliśmy głośne pukanie do drzwi. Pani otworzyła drzwi, a za nimi stał… Mikołaj? Nie !!! Okazało się, że podrzucił pod drzwi klasy trzy kartony z prezentami, a sam bardzo się śpiesząc do innych dzieci szybko umknął. Gdy już trochę ochłonęliśmy, podziękowaliśmy za prezenty. W klasie zapanował wielki harmider, ponieważ wszyscy z niecierpliwością zaczęli otwierać swoje prezenty. Mikołaj hojnie nas obdarował, paczki bardzo nam się podobały! Dziękujemy Mikołaju!!!

                          Opracowanie i zdjecia M. Maćkowiak