Dnia 29.03.2017r. odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania Klas Drugich, który miał na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów, rozbudzanie wrażliwości na piękno słowa, stworzenie możliwości prezentacji własnych umiejętności oraz uczenie rywalizacji w przyjemnej atmosferze. W konkursie wzięło udział 12 uczniów wyłonionych w eliminacjach klasowych, którzy czytali samodzielnie wybrane fragmenty ulubionych książek. Tematyka utworów była różna lecz dostosowana do wieku i możliwości dzieci. Jury w składzie: dyrektor szkoły p. Małgorzata Łechtańska, nauczyciel języka polskiego p. Małgorzata Radke i nauczyciel bibliotekarz p. Marlena Bartosik oceniając wyrazistość, płynność, intonację i poprawność czytanego tekstu przyznało: I miejsce dla Tymoteusza Łachacza z kl.2b II miejsce dla Leny Perkowskiej z kl.2b III miejsce – Anety Grzeszcz z kl.2a oraz wyróżnienia: Mai Marii Wesołowskiej z kl.2b Emilii Piaseckiej z kl.2b Sandry Lewandowskiej z kl.2a Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki. Serdecznie gratulujemy!!!.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.