{phocagallery view=category|categoryid=237|imageid=3179|float=left|pluginlink=1}Dzień matematyki w naszej szkole!

W czwartek 15 marca 18 uczniów reprezentowało naszą szkołę w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy matematycznej oraz doskonalenie logicznego myślenia. Uczniowie wzięli udział w następujących kategoriach wiekowych: Żaczek, Maluch  i Beniamin. Konkurs miał charakter jednorazowego testu. Zadania, które uczniowie rozwiązywali posiadały różny stopień trudności.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał drobny upominek w postaci układanki – łamigłówki.

Koordynator konkursu: Mirosława Gabryszak – nauczyciel matematyki

Alina Zimna – nauczyciel matematyki