{phocagallery view=category|categoryid=559|imageid=7308|float=left|pluginlink=1}W poniedziałek, 13 października wspólnie bawiliśmy się na dziedzińcu naszej szkoły.

Piękny, jesienny dzień zachęcił wszystkich uczniów i rodziców do zabawy na świeżym powietrzu.  Naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością również Prezydent Miasta Józef Nowicki i Proboszcz parafii ks. Sławomir Majdecki. Impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu nauczycieli i rodziców. To właśnie rodzice przygotowali pyszny poczęstunek, zadbali o piękne, jesienne dekoracje. Wspólne szaleństwo rozpoczęliśmy od otwarcia mini ogrodu. Dyrektor szkoły, Dorota Silska, uroczyście przecięła szarfę, a pani Marlena Bartosik zachęciła do zapoznania się z nowymi roślinami w naszym ogrodzie. Jesienną zabawę poprowadził nauczyciel wychowania fizycznego, pan Krzysztof Pawliński. Na najmłodszych uczestników imprezy czekał  plac zabaw z atrakcjami- dmuchane zjeżdżalnie. Wszyscy angażowali się w różne konkursy, zawody sportowe. Dużym zainteresowaniem  cieszył się także trening  Zumby prowadzony przez instruktorkę konińskiego klubu sportowego CALIPSO.  Zabawę zakończył wspólny pociąg z Prezydentem na czele. 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom pikniku za obecność i wsparcie. Zapraszamy za rok !