Pierwsze półrocze roku szkolnego 2016/2017 już za nami. Z tego względu dnia 14 lutego 2017r. miało miejsce uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów naszej szkoły.Szkoła to przede wszystkim wiedza, dlatego pani dyrektor Małgorzata Łechtańska pogratulowała i wyróżniła dwie uczennice, które osiągnęły najlepsze wyniki w nauce, a są to Maria i Gabriela Chojnackie z klasy VI ze średnimi ocen 5,9. Najlepszą klasą w szkole została klasa V ze średnią ocen 4.51/wych. Małgorzata Radke. Pozostając w temacie najlepszych, najwyższą frekwencję w I półroczu osiągnęła klasa IIb-95,4%/wych. Magdalena Maćkowiak. Ponadto dyplomami zostali nagrodzeni uczniowie z poszczególnych klas za wysokie osiągnięcia w nauce, uczniowie wyróżniający się w konkursach, pracy na rzecz klasy i szkoły, oraz najbardziej wytrwali uczniowie, którzy uzyskali 100% frekwencję. Pani Małgorzata Hofmann – kierownik menager filii Jedenastka MBP oraz pani Marlena Bartosik – nauczyciel bibliotekarz nagrodziły uczniów, którzy szczególnie wyróżnili się w zakresie czytelnictwa.Na koniec pani dyrektor złożyła uczniom naszej szkoły życzenia wytrwałości w nauce w II półroczu, aby wyniki były jeszcze lepsze, a nauka dawała wiele satysfakcji Gratulujemy!

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.