{phocagallery view=category|categoryid=418|imageid=5488|float=left|pluginlink=1}Chłopcy mają swoje święto 30 września. Klasa druga liczy ich dziewięcioro. Dziewczynki pamiętały o ich święcie i przyniosły słodycze oraz napoje. Przygotowane niespodzianki zostały starannie zapakowane. Alicja Pawlikowska wyszukała materiały na klasową gazetkę z okazji Dnia Chłopaka, która była kolejną niespodzianką dla kolegów. Część lekcji edukacji wczesnoszkolnej przeznaczyliśmy na wspólną zabawę-konkursy wymyślone przez dziewczynki, podczas których chłopcy mogli się popisać swoją siłą, skocznością i galanterią wobec małych dam mówiąc im miłe słowa. Dziewczynki złożyły swoim kolegom życzenia, wręczyły przygotowane niespodzianki, a na koniec uhonorowały ich Dyplomem uznania nadającym tytuł Super chłopaków. Uśmiechy na twarzach świadczyły o tym, że chłopcy byli zadowoleni. Słodyczy było tak dużo, że starczyło również na poczęstowanie koleżanek. To był udany dzień.

Opr. i zdj. M.Maćkowiak