{phocagallery view=category|categoryid=466|imageid=5978|float=left|pluginlink=1}22 stycznia 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Było to wspaniałe rodzinne święto. Wnuczęta podziękowały swoim dziadkom za miłość, troskę, wsparcie, pomoc, a przede wszystkim za czas i wspaniałe chwile spędzone właśnie z nimi.

Dzień Babci i Dziadka w mediach www.konin.pl

 

Dziękując za liczne przybycie -Dyrektor Dorota Silska przywitała wszystkich ciepłymi, serdecznymi słowami. Następnie przekazała głos uczennicom Oliwii i Esterze, które dziękując za wielkie serca Babć i Dziadków zaprosiły ich do wysłuchania programu. Przygotowany przez uczniów program opierał się na telewizyjnej „Familiadzie”. Drużyna Babć stanęła do rywalizacji z Drużyną Dziadków. Zadania polegały na utworzeniu znanych przysłów. Pojedynek zakończył się remisem. Rozgrywki przeplatane były piosenkami i tańcami oraz wspólnym śpiewaniem piosenek z czasów młodości naszych Babć
i Dziadków. Po przedstawieniu goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Był to dzień pełen radosnych chwil i wzruszeń.

Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków jak w tym dniu.

Dziękujemy Rodzicom!

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców w tę uroczystość dziadkowie spędzili w szkole naprawdę miło i przyjemnie czas. Na pewno ten dzień pozostanie na długo w naszej pamięci.

 Opr. M.Maćkowiak, zdj. Mirella Tomczak