Coroczną tradycją stały się już przedstawienia jasełkowe, które uczniowie naszej szkoły prezentują w kościele pod wezwaniem św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Koninie w uroczystość Objawienia Pańskiego. Tym razem opowieść o narodzinach Pana została wzbogacona nawiązaniami do literatury oraz współczesnej rzeczywistości. Nie zabrakło też tradycyjnych kolęd. Zgromadzona licznie publiczność entuzjastycznie przyjęła występ młodych wykonawców, za co serdecznie dziękujemy!

