Karnawał to wspaniały czas na organizowanie hucznej zabawy! Taka właśnie odbyła się w murach naszej szkoły. Uczestnicy balu przybyli w pięknych przebraniach. Na balu nie brakowało bohaterów kreskówek i filmów księżniczek, wróżek. Po sali przemykali się również policjanci, żołnierze, Superman, Batman… Niektórzy uczniowie ukryli swoje twarze pod maskami, przez co byli nie do poznania. Zabawa została prowadzona przez profesjonalną animatorkę przebraną za Trolla. Do tańca i zabaw porywała wszystkich skoczna i głośna muzyka. Oprawa muzyczna prowadzona przy błyskach kolorowych świateł oraz efektach specjalnych sprawiła, że nikt nie schodził z parkietu naszej sali. W trakcie balu była również przerwa na poczęstunek i złapanie oddechu pomiędzy kolejnymi hitami muzycznymi. Wszyscy uczestnicy balu bawili się wyśmienicie co najlepiej przedstawia nasza kolorowa fotorelacja.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.