{phocagallery view=category|categoryid=825|imageid=10829|float=left|pluginlink=1}Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy! Taka właśnie odbyła się w murach naszej szkoły w czwartek – 4 lutego. Na ten dzień największa sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną balonami i serpentynami. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Uczniowie przybyli na bal w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie, min: rycerza, wróżki czy kotka. W rytmach wesołej muzyki bawili wszyscy od najmłodszych do najstarszych. Nauczyciele też udowodnili, że w każdym dorosłym jest coś z dziecka i świetnie bawili się w kółkach i kółeczkach ze swoimi podopiecznymi. Zabawa karnawałowa była niezwykle udana i zostanie na długo w naszej pamięci. A kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok!