Szkoła Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka w Koninie

Edukacja na odlegóść w SP 11 Zobacz Działania realizowane w szkole Wiedza, doświadczenie, radość... Nasz przepis na sukces!
Terminarz spotkań i konsultacji
Zostań uczniem naszej szkoły.
Informacje dla osób niepełnosprawnych.

Klikając poniższy link zostaniesz przekierowany na stronę Librus Synergia. Każdy uczeń oraz opiekun posiada login i hasło. Użyj otrzymany login ze szkoły i sprawdź szczegółowy plan lekcji.

10.06.2024 poniedziałek Zupa kalafiorowa (woda, kurczak, kalafior, ziemniaki, marchew, pietruszka, por, seler, pieprz mielony, sól, ziele angielskie, liść laurowy, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, mąka pszenna, śmietana 12%), pieczywo mieszane:(chleb pszenny: mąka pszenna, mąka żytnia, drożdże, sól, woda, gluten pszenny, glukoza, kwas askorbinowy, produkt może zawierać mleko, sezam, soję, chleb razowy: mąka żytnia, mąka żytnia razowa, mąka pszenna, drożdże, sól, woda, słód jęczmienny, produkt może zawierać zboże, gluten, seler, jaja), koktajl owocowy (maślanka, owoce mrożone, cukier), owoc.
11.06.2024 wtorek Schab w sosie własnym (schab wieprzowy, sól, pieprz mielony, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, papryka słodka, cebula, czosnek, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, mąka pszenna), kasza mieszana (kasza jęczmienna, kasza gryczana, woda, sól), surówka z kapusty młodej (kapusta młoda, marchew, por, pieprz mielony, sól, majonez), kompot owocowy (woda, owoce mrożone, cukier), owoc.
12.06.2024
środa
Filet z dorsza panierowany (filet z dorsza, sól, pieprz mielony, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, mąka pszenna, bułka tarta, jajka, mleko), ryż mieszany (ryż paraboliczny, ryż brązowy, woda, sól), surówka z kapusty kwaszonej (kapusta kwaszona, marchew, cukier, olej), woda mineralna z sokiem owocowym (woda mineralna, sok owocowy), owoc.
13.06.2024
czwartek
Poduszeczki drobiowe (filet drobiowy, jajka, mąka pszenna, mąka ziemniaczana, papryka słodka, przyprawa curry, sól, pieprz mielony, cebula, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, olej), ziemniaki (ziemniaki, woda, sól, mleko, masło), sałata lodowa z sosem jogurtowym (sałata lodowa, jogurt naturalny, sól, pieprz mielony, cukier, cytryna), woda mineralna z pomarańczą i cytryną (woda mineralna, pomarańcze, cytryny), owoc
13.06.2024
czwartek specjalne potrzeby żywieniowe
Poduszeczki drobiowe (filet drobiowy, jajka, mąka ryżowa, mąka ziemniaczana bezglutenowa, przyprawy bezglutenowe, cebula, olej), ziemniaki (ziemniaki, woda, sól), sałata lodowa z sosem jogurtowym (sałata lodowa, jogurt naturalny, sól, pieprz mielony bezglutenowy, cukier, cytryna), woda mineralna z pomarańczą i cytryną (woda mineralna, pomarańcze, cytryny), owoc.
14.06.2024
piątek
Rosół z makaronem i natką pietruszki (woda, kurczak, żeberka wieprzowe, indyk, por, seler, marchew, pietruszka, ziele angielskie, cebula, sól, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, makaron, natka pietruszki), tosty Hawajskie (chleb tostowy, masło, żółty ser, szynka, ketchup łagodny), owoc
17.06.2024
poniedziałek
Zupa ogórkowa (woda, kurczak, ogórek kwaszony, ziemniaki, marchew, pietruszka, por, seler, pieprz mielony, sól, ziele angielskie, liść laurowy, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, śmietana 12%, mąka pszenna), pieczywo mieszane:(chleb pszenny: mąka pszenna, mąka żytnia, drożdże, sól, woda, gluten pszenny, glukoza, kwas askorbinowy, produkt może zawierać mleko, sezam, soję, chleb razowy: mąka żytnia, mąka żytnia razowa, mąka pszenna, drożdże, sól, woda, słód jęczmienny, produkt może zawierać zboże, gluten, seler, jaja), kluski z sosem truskawkowym (makaron świderki, truskawki, cukier), owoc.
18.06.2024
wtorek
Spaghetti z sosem pomidorowo-ziołowym i mięsem wieprzowym (mięso wieprzowe, olej, koncentrat pomidorowy, pomidory, oregano, bazylia, zioła prowansalskie, papryka słodka, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, sól, pieprz mielony, czosnek, marchew, seler, cebula), woda mineralna z sokiem (woda mineralna, sok owocowy), owoc.
19.06.2024
środa
Twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką (twaróg półtłusty, śmietana 12%, sól, pieprz mielony, szczypiorek, rzodkiewka), ziemniaki (ziemniaki, woda, sól, masło, mleko), kompot owocowy (woda, owoce mrożone, cukier), owoc
20.06.2024 czwartek

Specjalne potrzeby żywieniowe

21.06.2024 piątek

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Ogłoszenia
Trwają zapisy na obiady bardzo prosimy rodziców uczniów, którzy będą korzystali z obiadów w szkole o wypełnienie umów od 02.01.2024r. do 20.06.2024r.
Umowy można pobrać w świetlicy szkolnej, sekretariacie lub ze strony internetowej szkoły. Obiady zaczynają się od 02.01.2024r. i będą trwały do 20.06.2024 r.
OD STYCZNIA 2024 r. STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 5,00 zł.
*nie dotyczy uczniów refundowanych przez MOPR Konin i MGOPS Ślesin

Od 01 stycznia 2024r. stawka za herbatę będzie wynosić 4,00 zł. na miesiąc za jednego ucznia.

Wpłaty za obiady za m-c czerwiec 2024r. będą przyjmowane w dniu:

14.06.2024 r.

Kasa czynna w dniu 14.06.2024