Szkoła Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka w Koninie

Edukacja na odlegóść w SP 11 Zobacz Działania realizowane w szkole Wiedza, doświadczenie, radość... Nasz przepis na sukces!
Terminarz spotkań i konsultacji
Zostań uczniem naszej szkoły.
Informacje dla osób niepełnosprawnych.

Klikając poniższy link zostaniesz przekierowany na stronę Librus Synergia. Każdy uczeń oraz opiekun posiada login i hasło. Użyj otrzymany login ze szkoły i sprawdź szczegółowy plan lekcji.

28.11.2022 poniedziałek Biały barszcz z makaronem (woda, kurczak, żeberka wieprzowe, por, seler, marchew, pietruszka, ziele angielskie, liść laurowy, cebula, sól, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, makaron świderki, śmietana 12%), ryż na mleku z jabłkiem (ryż, mleko, cukier, jabłka), owoc.

29.11.2022 wtorek Poduszeczki drobiowe (filet drobiowy, jajka, mąka pszenna, mąka ziemniaczana, papryka słodka, przyprawa curry, sól, pieprz mielony, cebula, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone), ziemniaki ( ziemniaki, masło, woda, sól), surówka z kapusty pekińskiej, ogórka zielonego, rzodkiewki i kukurydzy (kapusta pekińska, ogórek zielony, rzodkiewka, kukurydza, sól, pieprz mielony, cukier, olej), kompot (owoce mrożone, woda, cukier), owoc

30.11.2022 środa Filet z miruny duszony (filet z miruny, sól, pieprz mielony, olej), sos potrawkowy (woda, pieprz mielony, sól, marchew, seler, por, cebula, ziele angielskie, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, mąka pszenna, śmietana 12%), ryż mieszany (ryż paraboliczny, ryż brązowy, woda, sól), surówka z kapusty kwaszonej (kapusta kwaszona, marchew, cebula, pieprz mielony, cukier, olej), woda mineralna, owoc.

01.12.2022 czwartek
Pieczeń ze schabu (schab, czosnek, papryka mielona słodka, sól, pieprz mielony, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone) sos pieczeniowy (woda, pieprz mielony, sól, ziele angielskie, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, mąka pszenna, śmietana 12%), kasza mieszana (kasza jęczmienna, kasza gryczana, woda, sól), ogórek kwaszony, woda mineralna z sokiem (woda mineralna, sok), owoc.

02.12.2022 piątekZupa fasolowa z ziemniakami (woda, ziemniaki, fasola szparagowa zielona, fasola szparagowa żółta, marchew, pietruszka, seler, por, sól, kurkuma, lubczyk suszony, warzywa suszone, susz natki pietruszki, liść laurowy, ziele angielskie), pieczywo mieszane:(chleb pszenny: mąka pszenna, mąka żytnia, drożdże, sól, woda, gluten pszenny, glukoza, kwas askorbinowy, produkt może zawierać mleko, sezam, soję, chleb razowy: mąka żytnia, mąka żytnia razowa, mąka pszenna, drożdże, sól, woda, słód jęczmienny, produkt może zawierać zboże, gluten, seler, jaja), serek owocowy (mleko, śmietanka, cukier, owoce, substancje zagęszczające np. skrobia, aromat naturalny, kultury bakterii mlekowych), owoc.

05.12.2022 poniedziałekZupa pomidorowa z makaronem (woda, kurczak, por, seler, marchew, pietruszka, ziele angielskie, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, sól, śmietana 12%, mąka pszenna, koncentrat pomidorowy, makaron świderki), budyń waniliowy (mleko, cukier, skrobia ziemniaczana, cukier waniliowy, jajka), owoc.

06.12.2022 wtorekKotlet mielony (mięso mielone z łopatki wieprzowej, jaja, bułka tarta, cebula, majeranek, sól, pieprz mielony), kasza mieszana (kasza jęczmienna, kasza gryczana, woda, sól), sos koperkowy (woda, koper, śmietana 12%, cebula, pieprz mielony, sól, ziele angielskie, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, cebula, mąka pszenna), buraczki ( buraczki, cukier, sól), woda mineralna, owoc.

07.12.2022 środa Filet z dorsza w cieście naleśnikowym (filet z dorsza, sól, pieprz mielony, mąka pszenna, woda, zioła prowansalskie, czosnek, olej, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, przyprawa curry), ziemniaki z koperkiem (ziemniaki, woda, sól, koper, masło), surówka z selera (seler, rodzynki, sól, pieprz mielony, cytryna, jogurt naturalny), kompot (owoce mrożone, woda, cukier), owoc.

08.12.2022 czwartekPotrawka z kurczaka (filet drobiowy, pieprz mielony, sól, cebula, olej, mąka pszenna, marchew, pietruszka, seler, papryka mielona słodka), ryż mieszany (woda, ryż paraboliczny, ryż brązowy, sól), surówka z marchewki i jabłka (marchew, jabłka, sok z cytryny, cukier), woda mineralna z sokiem (woda mineralna, sok), owoc.

09.12.2022 piątek Zupa jarzynowa (woda, kurczak, mieszanka warzywna, ziemniaki, marchew, pietruszka, por, seler, pieprz mielony, sól, ziele angielskie, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, śmietana 12%), pieczywo mieszane:(chleb pszenny: mąka pszenna, mąka żytnia, drożdże, sól, woda, gluten pszenny, glukoza, kwas askorbinowy, produkt może zawierać mleko, sezam, soję, chleb razowy: mąka żytnia, mąka żytnia razowa, mąka pszenna, drożdże, sól, woda, słód jęczmienny, produkt może zawierać zboże, gluten, seler, jaja ), ciasto drożdżowe (mleko, cukier, drożdże, jajka, mąka pszenna, masło, sól, jabłka), owoc.

Wpłaty za obiady za m-c listopad 2022r. będą przyjmowane w dniu:

14 i 15.11.2022 r.

Kasa czynna w dniu :